מגרשים למכירה בצפון – פרדס חנה חדרה והסביבה – שורשים – הזרוע הישראלית של חברת ברזיל ישראל

השקעה עם שורשים, הזרוע הישראלית של חברת הנדל"ן ברזיל-ישראל

צור קשר

מגדל ב.ס.ר 3, קומה 26 בני ברקרחוב מצדה 9

9:00 - 19:00ראשון עד חמישי

03-6019000info@shorashym.co.il

מגרשים למכירה בצפון – פרדס חנה חדרה והסביבה

By 6th אוגוסט, 2017 קרקעות אין תגובות

הצטרפו להזדמנות חד פעמית לרכישת קרקע חקלאית השוכנת בצמוד לשכונות המגורים נווה אשר ומגד – מגרשים החל מ-129,000 ₪. פנו אלינו לפרטים נוספים: 03-6019000

צפו בפרויקט – רכישת מגרש חקלאי בפרדס חנה

כאשר מדובר על רכישת מגרשים בצפון באיזור פרדס חנה, חדרה והסביבה מדובר ברוב המקרים ברכישת אדמות חקלאיות. מכירת מגרשים בפרדס חנה או חדרה שכבר מיועדים לבנייה או שהם ממוקמים בלב הישוב משולים לרכישת כל נכס נדלנ"י אחר מסוג זה בכל מקום ואת הבדיקות שיש לבצע עבור רכישת מגרשים למכירה בשרון או בכל מקום אחר, כמובן שיש לבצע גם כאן.

שטחים למכירה בצפון המהווים אדמות חקלאיות קורצים לרבים בגלל האפשרות להרוויח בגדול כאשר אדמות אלה יופשרו לבנייה בעוד כמה שנים. ההשקעה הנמוכה יחסית באדמה חקלאית יכולה להניב תשואה גדולה ביותר לאחר ההפשרה.

מגרשים למכירה בצפון – מה יש לבדוק?
הטרנד של חיפוש אדמות חקלאיות לרכישה הביא רבים לאיזור פרדס חנה וחדרה. יש לבדוק היטב כל מגרש למכירה לפני שנכנסים ומתחייבים על העיסקה. מגרשים למכירה ישנם רבים, ועל כן יש להיעזר בחברת נדל"ן וותיקה ומנוסה כדי להבין כיצד לבחור את המגרש הנכון עבורכם. רכישת מגרשים למכירה בצפון באיזור חדרה ופרדס חנה מומלץ לעשות באמצעות חברה מוכרת ובעלת מוניטין בתחום אשר מכירה את האזור ולא באופן עצמאי.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה – התקשרו אלינו: 03-6019000

כבר נאמר רבות אודות הבדיקות הנחוצות כדי להבין את כדאיות ההשקעה באדמות חקלאיות ואת הסיכוי לראות רווחים גדולים בעתיד. נכון שמגרשים חקלאיים להשקעה זולים בהרבה ממגרשים אחרים, אבל במידה והם לא יופשרו כל ההשקעה תרד לטמיון. לכן, רכישת מגרשים כדאי לעשות רק עם חברה מוכרת ואמינה אשר בוחרת את הקרקעות להשקעה בחוכמה.

רכישה כזו תאפשר לכם לקבל שירותים מקיפים וליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרכישה תוך בקיאות בכל נושאי הבירוקרטיה השונים של הגופים הרלוונטיים.

שאלה של מיקום
רכישת מגרשים בצפון היא שאלה של מיקום. באופן כללי רכישת מגרשים בפרדס חנה יכולים להניב לכם רווחים גדולים תוך כמה שנים, אך יש להבין כי המיקום המדוייק של המגרש הוא בעל חשיבות מכרעת. המיקום הוא הקריטריון שקובע את הפוטנציאל של הקרקע מבחינת הרווח הצפוי לה בעתיד. כדי לדעת האם המיקום טוב יש לבדוק היטב את הערכת זמן הפשרת הקרקע במקום ורק לאחר מכן להחליט האם העסקה כדאית או שלא. חברת שורשים מבצעת בדיקות מקיפות לפני כל רכישת קרקע, ובודקת את הפוטנציאל של הקרקע לפני רכישתה – אנו מוכרים קרקעות במיקומים אסטרטגיים בלבד.

בדקו את התשתיות באזור
לפני רכישת מגרשים למכירה בצפון יש לבדוק גם את התשתיות הקיימות. יש אדמות שבהן עוברים קווי חשמל של חברת החשמל שמונעים בנייה למגורים במקום, ויש תשתיות נוספות שכדאי לבדוק אותן. את האלה ניתן לבדוק בתוכניות המתאר הארציות די בקלות.

ודבר אחרון שיש לבדוק הוא מי הבעלים של הקרקע? קרקע פרטית היא הקרקע הטובה לרכישה והיא זו שיכולה להניב עבורכם את התשואה הגבוהה ביותר ולא קרקע השייכת למדינה.

שורשים הינה חברה וותיקה בתחום השקעות הנדל"ן. אנו מבצעים את כל הבדיקות הדרושות לפני כל עסקה, ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו יעוץ והכוונה מקצועיים לאורך כל תהליך הרכישה.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור: 03-6019000

שינוי גודל גופנים
ניגודיות