מגרשים לבניה עצמית – שורשים – הזרוע הישראלית של חברת ברזיל ישראל

השקעה עם שורשים, הזרוע הישראלית של חברת הנדל"ן ברזיל-ישראל

צור קשר

מגדל ב.ס.ר 3, קומה 26 בני ברקרחוב מצדה 9

9:00 - 19:00ראשון עד חמישי

03-6019000info@shorashym.co.il

מגרשים לבניה עצמית

By 6th אוגוסט, 2017 קרקעות אין תגובות

מגרשים לבניה עצמית הם חלום של רבים. רבים מעוניינים לחיות בבית צמוד קרקע משלהם ואת הבית הם רוצים לבנות בעצמם ולא לרכוש מן המוכן. החלום של בניית בית הוא בדרך כלל חד פעמי ואלה המעוניינים לעשות זאת יודעים שתהיה להם הזדמנות של פעם בחיים לבנות בית בדיוק כמו שחלמו עליו, ומגרש לבניה עצמית מאפשר את מימוש החלום הזה. חלום זה הוא לא רק חלום "הבית הפרטי שלי", אלא שבמצב שוק הנדל"ן נכון להיום בארץ רבים מחפשים אלטרנטיבות לחסכון ויש תחושה כי רכישת מגרשים לבניה עצמית יכולה להוות מקור לחיסכון בענף זה.

ממי לרכוש מגרשים לבנייה?
כאשר מחפשים מגרשים לבניה עצמית מוטב לא לעשות זאת לבד, במיוחד אם אתם טירונים בתחום. זו לא בושה להיעזר באנשי מקצוע שיוכלו לייעץ לכם בשורה שלמה של תחומים הקשורים לרכישת מגרשים לבנייה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה – התקשרו אלינו: 03-6019000

ראשית יש לברר מי הבעלים של הקרקע. קרקע לבנייה חייבת להיות רשומה על שם הבעלים בטאבו, ולא אין להיכנס לעסקה כל שהיא בנוגע לקרקע זו. בנוסף, יש לברר כי הקרקע אכן מיועדת לבנייה למגורים ולא לכל מטרה אחרת, ודבר נוסף שיש לברר הוא שווי המגרש והצפי לעליית שוויו בעתיד.

מגרשים לבנייה עצמית חוסכים לכם כסף
בשורה התחתונה רכישת מגרשים לבניה חוסכת לכם עלויות. נכון שישנן הוצאות רבות הקשורות ברכישת מגרשים לבניה עצמית, אבל בחישוב הסופי יהיה אקט זה זול יותר מרכישת בית מוכן מקבלן.

שתי העלויות הגדולות הן רכישת הקרקע לבניה ובניית הבית עצמו. מי שמוכן להתעסק עם כל הפרטים והחשבונות של עסקאות כאלו יוכל לחסוך כסף רב במיזם שכזה. נכון שמדובר במיזם ארוך טווח של כמה שנים ונכון שתשומת הלב הנדרשת היא גדולה ויש לרדת לפרטים הקטנים ביותר, אבל למי שמסוגל לעשות זאת הדבר ישתלם מאד. חשוב לזכור כי רכישת מגרשים לבניה עצמית היא האפשרות לתכנן ולבנות את בית החלומות שלכם כמו שאתם רוצים, ולא לפי רצונו של קבלן או אדריכל שלא אתם בחרתם ובית שלא אתם תכננתם.

יתרון העלות
יתרון העלות משחק כאן תפקיד מכריע. רכישת מגרשים לבנייה ובניית בית על המגרש יהיו זולים יותר מרכישת בית מוכן על מגרש דומה. מעבר לחסכון בעלויות שהייתם נאלצים לשלם לקבלן וליזם, הרי שבניית בית בעצמכם על מגרש לבניה עצמית נחשבת להשבחת הנכס והעלייה בשווי הנכס רק תלך ותגדל עם השנים.

דברים שצריך להיזהר מהם בעת רכישת מגרשים לבניה עצמית:

  • העזרו באנשי מקצוע ואל תאמינו לשמועות ולהמלצות של אנשים לא מוכרים לכם.
  • בדקו כי המגרש אינו מעוקל וכי יש לו את כל ההיתרים לבנייה.
  • בדקו כי אין באזור זה תכניות בנייה שעלולות להוריד בעתיד את ערך הנכס.

מגרשים למכירה נמדדים לפי היכולת של הלקוח. בשורשים יעזרו לכם לבדוק מגרשים לבניה עצמית מבחינת הכדאיות שלכם ואת בדיקת כל הפרמטרים הנוספים החיוניים לסגירת העסקה.

נשמח לעמוד לרשותכם לפרטים נוספים – התקשרו אלינו: 03-6019000

שינוי גודל גופנים
ניגודיות