מגרשים חקלאיים למכירה – שורשים – הזרוע הישראלית של חברת ברזיל ישראל

השקעה עם שורשים, הזרוע הישראלית של חברת הנדל"ן ברזיל-ישראל

צור קשר

מגדל ב.ס.ר 3, קומה 26 בני ברקרחוב מצדה 9

9:00 - 19:00ראשון עד חמישי

03-6019000info@shorashym.co.il

מגרשים חקלאיים למכירה

By 6th אוגוסט, 2017 קרקעות אין תגובות

תמרורי אזהרה בחיפוש מגרשים חקלאיים למכירה

ישנם מספר סימנים אשר יכולים לעזור לכם לזהות סיכונים המלווים רכישה של מגרשים חקלאיים למכירה. לא כל מגרש חקלאי העומד למכירה מבטיח תשואה גבוהה. כיום יש לא מעט גורמים בעלי אינטרסים, קבלנים ואפילו רשויות מקומיות המונעות מידע אובייקטיבי מהציבור הרחב.

על מנת להתמודד עם הסיכונים הללו יש לערב מוקדם ככל האפשר את אנשי המקצוע האובייקטיביים. בנוסף, כדאי לערוך שורה של בדיקות מקבילות ולמנוע עוגמת נפש.

זקוקים ליעוץ? אנו עומדים לשירותכם – התקשרו: 03-6019000 ונשמח לעזור.

תכנית המתאר של מגרשים חקלאיים למכירה

תמרור האזהרה הראשון אשר משפיע על האטרקטיביות של מגרשים חקלאייים למכירה הוא תכנית המתאר. במידה והקרקע עדיין לא מופשרת אך בתכנית המתאר אתם מזהים סמיכות מטרידה לשמורות טבע, כבישים, נחלים, בסיסים צבאיים או מפעלים, העדיפו להתרחק מהנכס.

כאן המקום להדגיש כי אין תחליף לבחינה של מגרש חקלאי למכירה גם באופן עצמאי. לצד החשיבות של גיוס עורכי דין המתמחים המקרקעין, אנשי מקצוע לבדיקות טופוגרפיות והתייעצות עם גורמים נוספים, מומלץ כי תגיעו אל הקרקע העומדת למכירה ותתרשמו ממנה בעצמכם. בין אם הקרקע הופשרה או עומדת להיות מופשרת בעתיד הקרוב, בדקו האם יש בשטח פרטים אשר לא מופיעים במודעת המכירה.

בררו מול החברה המשווקת או מול מי שמוכר את הקרקע מה הסיבה לפערי המידע. אל תחכו למועד חתימת החוזה על מנת ללבן את העניינים הללו. פערי מידע מהווים תמרור אזהרה משמעותי שאסור להתעלם ממנו או לדחות את הטיפול בו לעתיד.

המיסוי סביב מגרש חקלאי למכירה

עוד תמרור אזהרה שקיים בכל סוגי עסקאות הנדל"ן בישראל קשור להיבט המיסוי. רוכש של מגרש חקלאי נדרש לעיתים קרובות לשלם מס שבח במכירה, היטלי השבחה ופיתוח, תשלומים למנהל מקרקעי ישראל ותשלום ליועצים ומומחים. כל ההוצאות הללו יחד יקבעו את האטרקטיביות של מגרש חקלאי למכירה.

מצד אחד, המוכר אינו אמור לספק לכם חישוב מן הסוג הזה ומטרתו היא לקבוע מחיר אחיד עבור הקרקע. מצד שני, התפקיד שלכם הוא לזהות מראש את הפרמטרים אשר ישפיעו על גובה התשואה. מגרש חקלאי למכירה יכול להתגלות כבור הוצאות ללא תחתית – אם אתם לא מזהים בזמן את תמרורי האזהרה.

אין צורך לחשוש מרכישה של מגרש חקלאי למכירה אך כדאי להקפיד על התנהלות מסודרת, תקינה ומקצועית. ישנן חברות אשר עוסקות בתחום של זיהוי הזדמנויות מן הסוג הזה. ההשקעה בקרקע חקלאית נעשית לטווח הארוך, ולכן עליכם לגייס כמה שיותר גורמים מקצועיים אשר יעזרו לכם.

לא בטוחים היכן להשקיע? התקשרו: 03-6019000, ויועצינו המקצועיים ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות