כל הבדיקות סביב שטח חקלאי למכירה – שורשים – הזרוע הישראלית של חברת ברזיל ישראל

השקעה עם שורשים, הזרוע הישראלית של חברת הנדל"ן ברזיל-ישראל

צור קשר

מגדל ב.ס.ר 3, קומה 26 בני ברקרחוב מצדה 9

9:00 - 19:00ראשון עד חמישי

03-6019000info@shorashym.co.il

כל הבדיקות סביב שטח חקלאי למכירה

By 6th אוגוסט, 2017 קרקעות אין תגובות

רוב המשקיעים המעוניינים להניב תשואות משוק הנדל"ן מכירים את היתרונות של שטחים חקלאיים ושטחים המופשרים על ידי המדינה, אך רק מעט יודעים כיצד לנצל אותם. הסיבה לפער הזה היא חיפוש אחר קיצורי דרך והיעדר בדיקות מתאימות.

בעזרת בדיקות מקיפות ניתן להבטיח רכישה מוצלחת של שטחים אשר עומדים למכירה. את הרכישה הזו ניתן ליישם עם בנייה פרטית, השקעה ארוכת טווח ועוד. שטחים חקלאים למכירה מפוזרים בכל רחבי הארץ ולכל שטח חקלאי יש יתרונות אחרים. יחד עם זאת, הבדיקות רלוונטיות עבור כל סוגי השטחים החקלאיים ללא יוצא מן הכלל.

זקוקים ליעוץ מקצועי? אנו עומדים לשירותכם – התקשרו: 03-6019000 ונשמח לעזור.

תהליך הפשרה של שטח חקלאי למכירה

בכל הנוגע אל מגרשים או שטחים לפני הפשרה המיועדים להשקעה ובנייה, יש להבין קודם כל מהו תהליך ההפשרה. האופן בו מתבצע תהליך ההפשרה מערב גורמים רבים ותלוי בלא מעט שיקולים בירוקרטיים. מעבר לכך, כדאי להכיר את היתרונות והחסרונות של השקעה במגרשים העומדים לפני הפשרה. כך ניתן להעריך את סיכויי ההפשרה בצורה נכונה ומבלי לפגוע בתשואה המובטחת.

את כל מה שיש ורצוי לדעת לפני שמשקיעים בקרקעות ניתן ללמוד באמצעות התייעצות עם אנשי מקצוע. גורמים הבקיאים בתחום של קרקעות להשקעה מכירים עסקאות קודמות, בעלי ניסיון רב בתחום ומסוגלים לזהות השקעות מוצלחות עם פוטנציאל תשואה מניב.

בשלב האחרון נדרש המשקיע לבחון את הנושא של מיסוי והפקעה בהשקעות במגרשים. המדינה מקצה את המגרשים להשקעה מתוך כוונה לייצר שטחי נדל"ן פנויים, וחלק לא מבוטל מההתנהלות העסקית מתבצע מול הרשויות המנהלות את הנושא.

שטחים חקלאיים למכירה עבור בנייה עצמית

מגרשים לבנייה עצמית מיידית דורשים מערך אחר של שיקולים וקבלת החלטות. בנושא הזה הבדיקות סביב שטחים מתחילות באיתור ומציאה של קרקעות מתאימות. בנוסף, יש דברים שחשוב לבדוק בעזרת עורך דין. המידע העומד לרשות הלקוח בבואו לרכוש מגרש לבנייה עצמית יכול להשפיע על הצעת המחיר, על אופי העסקה ועל אחוזי התשואה אותם יניב הנכס.

באופן כללי, מגרשים למכירה המיועדים לבנייה עצמית עברו את תהליך ההפשרה ולכן מחירם גבוה משטחים חקלאיים אשר עדיין לא הופשרו. זהו שיקול מרכזי ומהותי עבור הלקוחות, אך הוא כמובן לא השיקול היחיד אשר ישפיע על אטרקטיביות ההשקעה.

קניית שטח חקלאי ומימוש ההשקעה

עם סיום תהליך ההפשרה של שטחים חקלאיים ניתן להתחיל לממש את ההשקעה. חלק מהמשקיעים מעדיפים למכור את הקרקע, או לערוך הסכם מול קבלן קיים ולקבל דירה או בית בפרויקט שנבנה על ידו. בכל שלב של מימוש העסקה וגם לאחר ההפשרה יש לערב עורכי דין וגורמים בעלי הסמכה. ערך המגרשים צפוי לזנק במאות אחוזים, והתפקיד שלכם הוא לדאוג לגיבוי מלא.

בשנים האחרונות מתעורר ביקוש אדיר עבור קרקעות חקלאיות ושטחי נדל"ן. המגרשים מתאימים לבנייה ונחשבים אפיק השקעה משתלם. אתם יכולים להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, לקחת חלק בתהליך וליהנות מתשואות מרשימות.

השקעה בקרקע חקלאית מומלצת על ידי יועצים פיננסיים, זוכה לגיבוי מטעם הרשויות ופופולארית גם בקרב משקיעים פרטיים. מכל הבחינות הללו ניתן לנבא עתיד ורוד לבעלי הקרקעות החקלאיות אשר מבצעים את הבדיקות הנכונות לקרקע. לבסוף, שילוב בין הבדיקות הללו לבין זיהוי הזדמנויות בשטח חקלאי העומד למכירה מאפשר יצירת רווחים גבוהים מאוד.

זקוקים ליעוץ? התקשרו: 03-6019000 ונשמח לעזור.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות