חיפוש קרקע חקלאית למכירה – שורשים – הזרוע הישראלית של חברת ברזיל ישראל

השקעה עם שורשים, הזרוע הישראלית של חברת הנדל"ן ברזיל-ישראל

צור קשר

מגדל ב.ס.ר 3, קומה 26 בני ברקרחוב מצדה 9

9:00 - 19:00ראשון עד חמישי

03-6019000info@shorashym.co.il

חיפוש קרקע חקלאית למכירה

By 3rd אוגוסט, 2017 קרקעות אין תגובות

חיפוש אחר קרקע חקלאית למכירה
הדרך הנכונה למצוא קרקעות חקלאיות למכירה היא להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר יכולים לזהות את הזדמנויות הנדל"ן הבולטות, להמליץ על דרכי פעולה ולמנוע הוצאה לא מבוקרת של כספים ומשאבים. מכירת קרקע חקלאית מלווה בבדיקת אינדיקציות שונות ובהיכרות עם ההגבלות הבירוקרטיות.

אנשי המקצוע שלנו עומדים לשירותכם – התקשרו: 03-6019000 ונשמח לעזור.

מלבד מועד ההפשרה של הקרקע יש לקחת בחשבון את אמינות המוכר, את הרקע שלו ואת התכנון העירוני המקיף מסביב לקרקע עצמה. רק בהינתן הנתונים הללו אפשר לגבש הצעת מחיר משתלמת עבור קרקעות חקלאיות העומדות למכירה באיזורים שונים בארץ. הביקוש עבור נדל"ן והרצון לבצע עסקאות מוצלחות לא יכולים לבוא על חשבון בדיקות מקיפות. הבדיקות הללו יקבעו לא רק את הרווח מהנכס, אלא גם את הצלחה העסקה ברמה האישית ואת שביעות הרצון של הלקוח.

האם כל קרקע יכולה להיחשב קרקע חקלאית להשקעה?
אנחנו בחברת שורשים מכירים היטב את השיקולים המנחים לקוחות פוטנציאליים. אנו יודעים כיצד לאתר קרקעות חקלאיות להשקעה עם פוטנציאל אדיר, עוד טרם הפיכתן לנכס נדל"ן מבוקש ויקר. בנוסף, לנו יש את ארגז הכלים המתאים לקבוע האם קרקע מסוימת אכן מתאימה להשקעה. קיים מגוון עצום של קרקעות וכמעט מדי יום מופשרים שטחים חדשים באזורים שונים בארץ, אך לא כל הקרקעות מתאימות להשקעה.

על הלקוח המעוניין להשקיע בקרקע חקלאית להבין היטב את המשמעות של הצעד העסקי. הוא צריך לקבל מידע על התשתיות בקרבת המקום, על אמצעי התחבורה, על סוג האוכלוסייה, על נתוני המחירים וכדומה.

השקעה בקרקע חקלאית היא שיאו של תהליך ארוך ומורכב. בין אם מדובר באנשי עסקים מבוססים וותיקים או במשקיעים בתחילת דרכם, אנו בחברת שורשים מתאימים את השירות לצרכיו של הלקוח. חברתנו מתמחה באיתור ומכירה של קרקעות במיקום אסטרטגיים, יודעת לבחון כל עסקה מפרספקטיבה רחבה ומסוגלת לזהות פוטנציאל כלכלי קיים, עתידי וצפוי. אנו שמים דגש על קרקעות פרטיות, אך מעסיקים צוות יועצים מיומן אשר יכול לעזור גם בהשקעה בקרקעות בבעלות מוניציפאלית.

כללים לפני רכישת קרקע חקלאית
אנו ממליצים על מספר כללים עליהם כדאי להקפיד טרם רכישת קרקע חקלאית. ראשית, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקבל מידע מלא ופרטים טכניים על הקרקע. אפשר לפנות אל מנהל מקרקעי ישראל, לתאם פגישה עם קבלנים ויזמים או לדרוש את המפרט הטכני מהמוכר.

שנית, חשוב לערוך חוזה מסודר ולמנוע הפתעות לא נעימות. הרכישה של קרקע חקלאית מלווה לרוב בהוצאות גבוהות הדורשות התייחסות פרטנית. את הרכישה עצמה כדאי לערוך בנוכחות עורכי דין ולקרוא היטב את סעיפי החוזה המחייבים.

מה עושים לאחר קניית קרקע חקלאית?
משקיעים רבים אינם חושבים על היום שאחרי הרכישה ולכן מוצאים את עצמם מחזיקים בקרקע שאינה מניבה תשואה. אנו בחברת שורשים מציעים לכם למנוע מראש את התסכול: בואו להתייעץ אתנו ותוכלו לדעת מראש מה תוכלו לעשות עם הקרקע. היעזרו בניסיון שלנו, נצלו את המשאבים של יועצינו ותאמו פגישת היכרות לא מחייבת על מנת לשמוע מידע נוסף.

אם החלום שלכם הוא לתקוע יתד בתחום הנדל"ן, לייצר תשואות גבוהות ולערוך עסקאות מניבות עם קרקע חקלאית, אנחנו יכולים לעזור. בואו ללמוד על התחום של קרקעות חקלאיות מהטובים ביותר: השאירו פרטיכם באתר או התקשרו: 03-6019000 ואנו נדאג לכל השאר.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות